2019-10-10

Adamo Rudnik na Fight Exclusive Night we Wrocławiu!

0

Piosenkarz będzie muzyczną gwiazdą imprezy, która odbędzie się 12 października. Transmisję otwarcia gali zobaczycie na żywo o godzinie 20:00 w Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Super Polsat. Będzie petarda! Warto to zobaczyć!

Adamo Rudnik jest doskonale wszystkim znany jako gwiazda „Najlepszego Przekazu…!”, który kilka lat temu stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku muzycznym. 

Jednym z osiągnięć artysty jest bardzo popularna piosenka „Zawsze do celu”, która zdobyła status złotego krążka. Ten wyjątkowy singiel był „jedynką” na wielu radiowych i telewizyjnych listach przebojów, a klip był jednym z najczęściej emitowanych teledysków w stacjach muzycznych w 2014 i 2015 roku. Adamo otrzymał m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie na Polsat Super HIT Festival na koncercie „ Radiowy Przebój Roku - Super Hit FM”.

Adamo Rudnik zagra na Fight Exclusive Night we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się 12 października. Transmisję otwarcia gali zobaczycie na żywo o godzinie 20:00 w Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Super Polsat!

Komentarze