2019-10-07

Little Simz zagra w Polsce! Supportem zespół April + VISTA

0

To obecnie jedna z najciekawszych postaci żeńskiej sceny hip-hopowej. Little Simz zagra 9 października w warszawskim klubie Hybrydy. Poznajcie jej sylwetkę i twórczość bliżej! Dlaczego warto zobaczyć raperkę na żywo? Gdzie kupić bilety na to wyjątkowe wydarzenie?

Little Simz w wieku 25 lat może pochwalić się 3 albumami, kilkoma EPkami i mixtape’ami, które ukazały się sumptem jej wytwórni AGE: 101 Music. Ale muzyka to nie wszystko. Raperka studiowała także na londyńskim Westminster Kingsway College.

Urodzona w Londynie raperka zadebiutowała albumem A Curious Tale of Trials + Persons w 2016 roku. Jej ostatnie dzieło Grey Area decenili dziennikarze takich magazynów muzycznych jak Pitchfork, NME, The Independent i Q. Na albumie znalazły się takie numery jak „Offence”, „Boss” czy „101 FM”. Wśród gości można znaleźć takie nazwiska jak Cleo Sol, Little Dragon i Michael Kiwanuka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polsat Music (@polsatmusic)Paź 7, 2019 o 5:59 PDT

Little Simz zagra w warszawskim klubie Hybrydy 9 października. W roli supportu pojawi się zespół April + VISTA. Bilety są wciąż dostępne na stronie www.livenation.pl.

Komentarze