2019-06-13

Sarsa: Płyta zainspirowała mnie do namalowania obrazów

0

Wokalistka opowiedziała o pracy nad najnowszym albumem Zakryj. To właśnie na tym krążku znalazły się takie przeboje jak „Carmen”, „Sentymenty” i „Tęskno mi”. Jak wyglądały nagrania? Dlaczego Sarsa zdecydowała się sprawować opiekę także nad warstwą produkcyjną?

Sarsa pojawiła się na scenie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019. Oczarowała wszystkich swoim występem z tytułowym numerem z jeszcze wtedy nadchodzącej płyty. W Operze Leśnej towarzyszył jej chór, który pokazał słowa piosenki za pomocą… języka migowego! - To wydarzenie było dla mnie jednym z bardziej wyjątkowych punktów w tym roku - mówiła wokalistka w rozmowie z POLSATMUSIC.PL i IPLA.TV. - Mogłam się tam pokazać z zupełnie nową aranżacją mojego utworu - tłumaczyła.

Płyta Zakryj ukazała się 24 maja 2019 roku. Recenzenci są zgodni: to najlepszy album w dorobku Sarsy! - Mam wrażenie, że ta trzecia płyta jest najbardziej „moja” ze wszystkich - mówiła piosenkarka. Artystka zadbała także o stronę wizualną. - Każdy z utworów zainspirował mnie do namalowania innego obrazu. Zamieściłam je w artworku. Cieszę się, gdy widzę moich fanów na social media, jak mnie oznaczają i opisują swoje interpretacje tych obrazów - kontynuowała.

Sarsa opowiedziała także o tym, jak przebiegała praca w studio i dlaczego zdecydowała się pochylić bardziej nad produkcją albumu. Całą rozmowę znajdziecie pod tym adresem.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polsat Music (@polsatmusic)Cze 13, 2019 o 3:05 PDT

Komentarze