2019-05-22

Diana Ciecierska: Nowy singiel to wakacyjny hit

0

Wschodząca gwiazda opowiedziała o tym, co szykuje na lato. Po sukcesie singla „Żyj z tym samym” Diana Ciecierska nie zwalnia tempa. W rozmowie z IPLA.TV i POLSATMUSIC.PL zdradziła swoje plany na najbliższe miesiące.

Diana Ciecierska zaczynała swoją karierę w programach typu talent shows. Jest także laureatką wielu prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych. Zdobyła nagrodę Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Debiuty. Nic dziwnego więc, że karierę kontynuuje już pod szyldem jednej z największych wytwórni na świecie - Universal Music Polska.

Niedawno premierę miał singiel wokalistki „Żyj z tym sam”. - Piosenka jest grana w radiach, więc bardzo się cieszę. Zupełnie się nie spodziewałam, że odniesie taki sukces - skomentowała Diana. - Jestem mile zaskoczona, że tak to fajnie wyszło - dodała.

To dopiero początek drogi dla młodej gwiazdy. W rozmowie z IPLA.TV i POLSATMUSIC.PL, artystka zdradziła nad czym teraz pracuje. - Przygotowuję następny singiel. Płyta to jest docelowy produkt, ale na razie singiel. Jestem dobrej myśli - ujawniła Diana.

Oprócz tego, opowiedziała o akcji „Zbieraj z klasą” i tym, jak wspiera środowisko w walce z zanieczyszczeniami.

Oglądaj w IPLA.TV: Co nowego szykuje Diana Ciecierska?

Komentarze