2019-05-21

Lanberry: To był dobry czas, by wydać „Mówiłeś”

0

Wokalistka w rozmowie z POLSATMUSIC.PL i IPLA.TV o najnowszym singlu. Lanberry ujawniła, dlaczego zdecydowała się na szybką premierę kawałka po świetnie przyjętym albumie miXtura. Opowiedziała także o współpracy z Patrykiem Kumórem i inspiracjach z poprzednich dekad.

„Nieznajomy”, „Heart of Gasoline”, „Nie ma mine”… To tylko kilka numerów, pochodzących z ostatniej płyty miXtura, które zachwyciły krytyków i fanów Lanberry. Pierwszy z wymienionych znalazł się na szczycie listy przebojów AirPlay - Nowości. Ambitna wokalistka jednak nie zwalnia tempa. Do sieci trafił już jej nowy singiel „Mówiłeś”.

- Zadzwoniłam do mojego znajomego producenta Mikołaja Trybuleca, żebyśmy sobie potworzyli muzę - wspominała Lanberry w wywiadzie z IPLA.TV i POLSATMUSIC.PL. - Mieliśmy fajny vibe w studio - dodała.

Numer ten to wakacyjna propozycja od Lanberry, która doczekała się także lekkiego i zwiewnego klipu. Reakcje fanów pod teledyskiem są jednoznaczne - utwór spodobał się wielbicielom piosenkarki. „Jak ja lubię Twój kojący blog”, „Sztos”, „Bomba” - pisali internauci.

W wywiadzie Lanberry odpowiedziała także na pytanie czy kiedykolwiek weźmie udział w Eurowizji. Rozmowa dostępna jest pod tym adresem.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polsat Music (@polsatmusic)Maj 21, 2019 o 5:52 PDT

Oglądaj w IPLA.TV: Lanberry o piosence „Mówiłeś”

Komentarze