2019-02-08

Cleo i Donatan połączyli siły w piosence „WRRRA”

0

W rozmowie z redakcją duet opowiedział o kolejnej wspólnej kooperacji. Cleo i Donatan zasłynęli przebojem „My Słowianie”. Na przestrzeni lat stworzyli wiele hitów, które zna cała Polska. 6 lutego odbyła się premiera piosenki „WRRRA”. Skąd pomysł na ten nietypowy tytuł? Dlaczego klip wzbudza kontrowersje?

Po przerwie, muzyczny duet ponownie spotkał się w studio. - Udało mi się „wyszarpać” bit od Dona - żartowała wokalistka tłumacząc genezę numeru „WRRRA”. - Jest mi niezmiernie miło, ze mogłem współtworzyć i uczestniczyć w singlu - wtórował jej producent. Muzyk zwrócił także uwagę na to, że teledysk do singla to dość odważna propozycja na polskim rynku muzycznym.

Nowy numer wraz ze wcześniejszymi propozycjami („Łowcy gwiazd”, „Eva” i „Film”) to zapowiedź nadchodzącej solowej płyty Cleo. - Totalnie bym się zanudziła, gdybym siedziała w jednym gatunku muzycznym - powiedziała autorka przeboju „Wolę być”. Jak będzie brzmieć zatem następca Bastet?

W drugiej części rozmowy z POLSATMUSIC.PL i IPLA.TV, Donatan wyjawił, że pracuje nad kompilacją z… Robertem Lewandowskim. - Od słowa do słowa, spotykając się gdzieś w studiu, doszliśmy z nim do wniosku, że fajnie byłoby stworzyć projekt oparty o nasze preferencje muzyczne - tłumaczył producent. Jaka muzyka ukaże się na płycie? Kiedy odbędzie się premiera pierwszego singla?

Oglądaj w IPLA.TV: Cleo i Donatan po premierze singla „WRRRA”

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polsat Music (@polsatmusic)Lut 8, 2019 o 5:04 PST