2019-01-07

Adamo RUDNIK ujawnił swoje plany na przyszłość

0

Wokalista zdradził, że kończy swoją najnowszą płytę i rusza w trasę! Co jeszcze czeka fanów utalentowanego artysty?

Gdy po kilku latach swojej działalności zespół Najlepszy Przekaz w Mieście zakończył swoją działalność, Adamo RUDNIK zapowiedział, że będzie kontynuował karierę sceniczną. Pracę rozpoczął razem z producentem muzycznym największego hitu, z którym jest kojarzony, czyli z Kubą Mańkowskim.

Nowa płyta RUDNIK-a jest na ukończeniu i jak zapowiada artysta niebawem ukaże się na rynku. Wraz z nią odbędą się koncerty promujące Zmierzaj zawsze do celu!, które z pewnością będą niesamowitym wydarzeniem muzycznym.

Hit „Zawsze do celu” przyniósł artyście m.in. nagrodę specjalną na Polsat SuperHIT Festiwal w koncercie „Radiowy Przebój Roku - Super Hit FM”, a także statuetkę podczas „Lato ZET i Dwójki”. Jak będzie tym razem? Wkrótce się przekonamy. Jedno jest pewne: artysta ma duży potencjał i cieszy się ogromną popularnością.

Z pewnością warto śledzić profile społecznościowe RUDNIK-a, na których się mocno uaktywnił.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez RUDNIK (@adamorudnik)Sty 3, 2019 o 1:25 PST

Część piosenek z nowej płyty RUDNIK-a Zmierzaj zawsze do celu! mogliście usłyszeć już w ramach ubiegłorocznej trasy koncertowej Lato na Maxxxa, której patronem medialnym były Polsat Music. Premierowo numery będzie można sprawdzić także na najbliższym koncercie artysty w Rzeszowie, gdzie 13 stycznia 2019 roku wesprze swoją twórczością koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Komentarze
© Polsat Music 2017