2018-11-20

Lanberry: Pełna mobilizacja i motywacja do dalszej pracy

0

Wokaliskta w rozmowie z IPLA.TV odsłoniła kulisy nagrywania albumu MiXtura. Krążek inspirowany latami 80- i 90-tymi promowały single „Nieznajomy”, „Heart of Gasoline” i „Nie ma mnie”. Jakie niespodzianki przygotowała wokalistka na płycie? Jakie są plany Lanberry na przyszłość?

- Po premierze płyty czuję się mega podekscytowana. To wielkie wydarzenie po tych dwóch latach ciężkiej i intensywnej pracy. Jest pełna mobilizacja i motywacja do dalszej pracy - tłumaczyła Lanberry w rozmowie z IPLA.TV.

Artystka podkreśliła, że fani wybrali już swoje ulubione kawałki. Na prowadzenie wysunęły się numery „Here We Are” oraz „Inna”. Lanberry, która kocha języki obce, zaśpiewała nie tylko po polsku i po angielsku, ale także po… hiszpańsku! - „Mirame” był totalnym eksperyment - mówiła Małgorzata o piosence w stylu trap latino.

MiXtura to zbiór numerów, które łączą w sobie to, co najlepsze z lat 80- i 90-tych. - Podkreślam, że to są dekady, które najbardziej mnie inspirują, zarówno jeśli chodzi o muzykę i estetykę, stylizację. Lanberry przyznała, że bardzo ucieszyła ją wiadomość o powrocie Spice Girls. - Mam nadzieję, że ogłoszą terminy koncertów poza Wielką Brytanią - dodała. Czy wybiera się na jeden z show girlsbandu?

Czy Lanberry widzi siebie w przyszłości w roli producentki? Kiedy fani będą mogli usłyszeć najświeższy materiał na żywo?

Oglądaj w IPLA.TV: Lanberry o płycie MiXtura i powrocie Spice Girls

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polsat Music (@polsatmusic)Lis 19, 2018 o 11:57 PST

Komentarze
© Polsat Music 2017