2018-11-16

Odważny debiut wokalisty Natana Zale „So Close”

0

To piosenka o miłości, rozczarowaniu i pytaniach pozostawionych bez odpowiedzi. Za warstwę muzyczną zadbał kompozytor i producent Mateusz Krautwurst, który ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Kayah, Sobota, Kaen czy Adam Sztaba.

Natan Zalewski (tak brzmi pełne imię i nazwisko Natana Zale) to rozpoczynający przygodę z muzyką wokalista, który urodził się i dorastał na Warmii. Jego największą pasją jest śpiewanie, dzięki któremu łatwiej wyrażać mu emocje, uczucia, stany ducha oraz wrażliwość. Muzyka spełnia ponadto jeszcze jedną ważną funkcję - pomaga mu sukcesywnie pokonywać wrodzoną nieśmiałość.

Stojący u progu kariery wokalista zadebiutował singlem „So Close”. - Natan trafił do mnie, aby przeanalizować swój głos, poznać ćwiczenia, które powinien wykonywać, by rozwinąć się wokalnie. Szybko okazało się, że jest „prawdziwkiem” i nie byłem pewien czy potrzebuje mojej pomocy w roli trenera wokalnego - tłumaczył producent numeru, Mateusz Krautwurst. - W jego głosie było coś, czego nie chciałem zepsuć... Zależało mu na jego rozwoju, więc praca nad utworem „szytym na miarę” okazała się najlepszą opcją - kontynuował.

Do utworu powstał teledysk, gdzie w pierwszoplanowe role wcielili się polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy Jarosław Boberek oraz oraz znana modelka Magdalena Swat. - W klipie udało się pokazać przebiegłość losu i właśnie to uczucie, gdy czujemy, że mamy wszystko pod kontrolą i nic nie może się wydarzyć, a po chwili lądujemy dokładnie w punkcie wyjścia i z pustymi rękoma - mówił Mateusz Krautwurst. - Nigdy nie należy mówić „nigdy” i nigdy nie możemy być pewni wygranej, dopóki nie trafi ona bezsprzecznie w nasze ręce - komentował. Wideoklip kręcony był w centrum Warszawy.

Aktualnie największym marzeniem Natana jest reprezentowanie Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Czas pokaże czy uda mu się je urzeczywistnić.

Komentarze
© Polsat Music 2017