2018-10-02

Marta Gałuszewska: Mam więcej numerów niż na jedną płytę

0

Wokalistka o intensywnych przygotowaniach do wydania debiutu. Marta Gałuszewska w rozmowie z IPLA.TV opowiedziała o tym, jak przebiegała praca nad singlem „Jeden dzień” oraz czego możemy spodziewać się po nadchodzącym krążku długogrającym. Piosenkarka przypomniała także o tym, czego nauczyła się od Michała Szpaka i jak wspomina swoje szkolne lata.

- Płyta będzie, aczkolwiek nie wiem, kiedy dokładnie - ujawniła zwyciężczyni programu The Voice. - Bardzo zależy mi na tym, żeby była dopracowana, więc bez sensu jest się śpieszyć - mówiła wokalistka.

Ostatnim singlem w dyskografii Marty Gałuszewskiej jest piosenka wyprodukowana przez Sky Adamsa, artysty, który tworzył dla Kylie Minogue, Sigmy i The Vamps. - Utwór „Jeden dzień” opowiada o zakończonej relacji, do której mam sentyment - tłumaczyła piosenkarka. - Bardzo mi się podoba tekst, który napisał Michał Majak, bo udało mu się trafić w coś mi siedzi w głowie - dodała.

W rozmowie z IPLA.TV, Marta opowiedziała także o współpracy z Kush Kush oraz tym, czego nauczyła się od Michała Szpaka w The Voice.

Oglądaj w IPLA.TV: Marta Gałuszewska o Michale Szpaku, singlu „Jeden dzień” i debiutanckiej płycie

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polsat Music (@polsatmusic)Paź 2, 2018 o 1:03 PDT

Komentarze
© Polsat Music 2017