2018-07-13

Paulina Czapla: Talizman to coś bardzo nieoczywistego

0

Uczestniczka programu „Tylko Muzyka. Must Be the Music” o swoim debiucie. Paulina Czapla zachwyciła jurorów w 7. edycji programu emitowanego w Telewizji POLSAT. Wschodząca gwiazda podpisała kontakt z dużą wytwórnią i rusza na podbój rynku. Jak prezentuje się pierwszy numer Czapli?

„Twój talizman” to debiutancki singiel uzdolnionej dziewczyny. Jak czuje się wokalistka chwilę po premierze utworu? - Jestem bardzo podekscytowana całą sytuacją. Póki co, spotykam się z bardzo pozytywnym odbiorem piosenki i teledysku, z czego bardzo się cieszę. Nadal nie mogę uwierzyć, że w końcu nadeszła ta chwila! - mówiła.

Praca nad singlem przebiegała w doskonałej atmosferze. - Nie jest tajemnicą, że „Twój talizman” jest owocem współpracy kilku autorów, takich jak Karolina Baszak, Maciej Pichlak oraz Jarosław Baran - tłumaczyła Paulina. - Piosenka czekała tylko na kogoś, kto tchnie w nią swoją energię, siłę i głos! Podczas sesji nagraniowej poczułam pewną chemię do tego numeru, dlatego też jest to właśnie „Twój talizman" - dodała.

A jak gwiazda definiuje swój „talizman”, o którym śpiewa w żywiołowym utworze? - Talizman to coś bardzo nieoczywistego, tajemniczego, ale przepełnionego dobrą energią. Idąc za słowami piosenki, talizman może być spojrzeniem, które dodaje siły, odwagi. A jak wiadomo, oczy są zwierciadłem duszy - tłumaczyła uczestniczka „Tylko Muzyka. Must Be the Music”.

To dopiero początek solowej przygody Pauliny. Jakie są jej plany na przyszłość? - Na ten moment pracuję nad wydaniem kolejnego singla. Za dużo zdradzić nie mogę, ale jeśli wszystko pójdzie po dobrze, możecie się spodziewać kolejnych muzycznych niespodzianek - ujawniła.

Rozmawiała Julia Borowczyk

Komentarze
© Polsat Music 2017