2018-05-26

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2018

0

Kolejny wieczór pełen emocji z najlepszymi gwiazdami nad morzem. Podczas drugiego dnia festiwalu w Sopocie usłyszymy największe przeboje grane w polskich stacjach radiowych. Kto wystąpi na scenie w Operze Leśnej? Zobaczymy m.in. Lanberry, Anię Wyszkoni, Grzegorza Hyżego, Natalię Szroeder i Filipa Lato.

Filip Lato, który wygrał ostatnio program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaśpiewa wraz z fenomenalnym zespołem Sound'n'Grace. Artysta promuje obecnie singiel "Halo Ziemia", który zapowiada jego debiutancki album. - Premiera płyty już po wakacjach - mówił wokalista w rozmowie z IPLA.TV. Czego możemy spodziewać się po krążku? - Będzie różnorodnie - odpowiadał tajemniczo artysta. Nie możemy się już doczekać!

Natalia Szroeder pojawi się na scenie, by wykonać magiczną balladę "Zamienię cię". Na próbach gwiazda prezentowała się doskonale, czy tak samo będzie wieczorem? Z pewnością nie zawiedzie publiczności zgromadzonej zarówno przed telewizorami, jak i w samym Sopocie.

Mistrzem radiowych hitów jest bez wątpienia Grzegorz Hyży. Jego kawałki "O Pani!" i "Noc i dzień" zna cały kraj. To właśnie te numery usłyszymy podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018. Bądźcie z nami! A jakie plany ma Grzegorz po imprezie nad morzem? - Na wakacje planuję wiele koncertów - ujawnił wokalista.

Polsat SuperHit Festiwal od 25 do 28 maja w Telewizji Polsat.

Komentarze
© Polsat Music 2017