2018-05-25

Gwiazdy przed Polsat SuperHit Festiwal 2018

0

Rusza wielkie święto muzyki rozrywkowej w Sopocie. Bądźcie z nami! Podczas pierwszego dnia imprezy, na Koncercie Platynowym, wystąpią m.in. Doda, Cleo, Natalia Nykiel, Ania Dąbrowska i Popek. Następnie publiczność zgromadzoną w Operze Leśnej czekają specjalne występy Sławomira i Sylwii Grzeszczak.

Przed wieczornym występem, najbarwniejszy wokalista na polskiej scenie - Michał Szpak, ujawnił, że jego nowa płyta ukaże się 7 września 2018 roku. Szpak był ostatnio na niezwykłe trasie koncertowej. - Odnieśliśmy spory sukces. Fajny splendor, fajny koniec w Stanach Zjednoczonych - wspominał artysta. Czy taka postać, jak Michał Szpak ma szansę na karierę międzynarodową? - Każdy artysta ma ochotę wykroczyć poza swój kraj - skomentował.

W Operze Leśnej pojawi się także reprezentantka sceny elektro - Natalia Nykiel. - Platynowa blondynka na Platynowym Koncercie - żartowano ze sceny podczas próby występu gwiazdy. W wywiadzie dla IPLA.TV, wokalistka opowiedziała o najnowszym projekcie Albo Inaczej 2. Na tym albumie, Natalia zaśpiewała nietypową piosenkę. Był to kawałek hip-hopowy "Mogę wszystko" grupy WWO.

Doda, która zaraz po Polsat SuperHit Festiwal 2018 rusza dalej w trasę, wspominała swoje początki w Operze Leśnej i wygraną z piosenką "Znak pokoju". Powiedziała także, że po sukcesie filmu "Pitbull. Ostatni pies" będzie dalej rozwijać swoją karierę jako producentka filmowa.

Polsat SuperHit Festiwal od 25 do 28 maja w Telewizji Polsat.

Komentarze
© Polsat Music 2017