2018-05-14

Poznaj historię związku Ariany Grande i Mac Millera

0

Para rozstała się kilka tygodni temu. Przypominamy ich najważniejsze momenty. Jak zaczęła się wspólna przygoda tej dwójki? Jak łączyli życie prywatne z karierą? Czy rozstali się w gniewie czy pozostają w przyjaznych relacjach?

Wszystko zaczęło się od niewinnego twitta Mac Millera w 2012 roku. - Udanego Święta Dziękczynienia, a tak poza tym, to chciałbym z Tobą coś nagrać - napisał po prostu muzyk. Ariana Grande odpowiedziała na wiadomość błyskawicznie. 

Kilka tygodni później, para pracowała już razem w studiu nagraniowym nad wspólnym materiałem. 

Pierwsza wspólna piosenka Maca i Ariany to „Baby It’s Cold Outside”. Mac Miller występował wtedy pod pseudonimem Larry Lovestein.

W 2013 roku, Mac Miller pojawił się w kawałku swojej przyszłej dziewczyny, „The Way”. Wystąpił także w klipie promującym album Yours Truly. Chemia pomiędzy artystami była wyraźnie zauważalna.

Mac Miller udzielił wywiadu dla jednego z portali internetowych, w którym powiedział: - Ariana jest jak anioł, to bardzo miła dziewczyna.

W międzyczasie, para wielokrotnie pojawiała się wspólnie na scenie. Mac Miller był gościem trasy koncertowej „Honeymoon” Ariana nie kryła radości i uśmiechu po występie w programie „Late Night with Jimmy Fallon”.

Latem 2013 roku, Ariana zapowiedziała kolejną współpracę z muzykiem, tym razem nad albumem świątecznym.

Mac Miller nagrał gościnną zwrotkę do kawałka „Into You”, który zapowiadał płytę Dangerous Woman. Piosenka pojawiła się na Soundcloudzie artystki.

Chwilę po wydaniu przebojowego numeru, para była widziana razem na koncercie rapera.

Plotkarski portal TMZ opublikował prywatne zdjęcia pary.

We wrześniu 2016 roku, Ariana pojawiła się na płycie swojego chłopaka, The Divine Femine. Piosenka „My Favourite Part” została wydana jako trzeci singiel promujący album. Duet wystąpił razem w zmysłowym teledysku.

Mac Miller wspierał Arianę, gdy ta zapowiedziała premierę nowej piosenki kilka tygodni temu.

Wokalistka potwierdziła, że para rozstała się w maju 2018 roku. - To jeden z moich najlepszych przyjaciół na świecie - napisała w wiadomości do fanów, podkreślając tym samym, że ich relacje pozostają bliskie. Czy Ariana i Mac wrócą jeszcze kiedyś do siebie?

Ariana Grande przygotowuje się obecnie do wydania czwartego krążka w swojej dyskografii, Sweetener.

Komentarze
© Polsat Music 2017